قوانین و مقررات سایت صدف آذین آراد

آدرس وبسایت ما: www.rtsbeauty.ir

صدف آذین آراد در جهت رفاه مشتریان عزیز اقدام به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بر روی سایت اصلی شرکت با آدرس https://rtsbeauty.ir کرده است که کاربران می‌توانند در سایت فروشگاهی می توانند اقدام به استفاده از خدمات و امکانات آن نمایند. قوانین فروشگاه اینترنتی شرکت به منظور شفافیت و حفظ حقوق خریداران عزیز می‌باشد و مطالعه و رعایت آن از سوی شما الزامی‌می‌باشد.

قوانین و مقررات سایت صدف آذین آراد

قوانین اصلی و کلی
کلیه قوانین، فرایند‌های سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و عضویت در سایت از سوی کاربر به منزله آگاهی و پذیرش قوانین فروشگاه صدف آذین آراد می‌باشد و کاربر موظف به رعایت قوانین مذکور می‌باشد. چنانچه قوانین، و خدمات صدف آذین آراد در همین صفحه اطلاعات آن بروزرسانی خواهد شد و در زمانی که کاربر از خدمات ما استفاده می‌نماید به منزله پذیرش کامل این تغییرات از سوی وی می‌باشد و حق هرگونه اعتراض نسبت به آن را از خود سلب می‌نماید.
کاربران خریدار

کاربر به شخصی گفته می‌شود که در سایت فروشگاه محصولات شرکت صدف آذین آراد ثبت نام نماید و یا اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی صدف آذین آراد می‌نماید. کاربران موظف هستند تا از صحت اطلاعات وارد شده در حین ثبت نام و یا ثبت سفارش بدون ثبت نام اطمینان حاصل کنند و صدف آذین آراد مسئولیتی در قبال مشکلات بوجود آمده در صورت ارائه اطلاعات اشتباه نمی پذیرد.

شرایط ثبت سفارش

در فروشگاه صدف آذین آراد تلاش بر آن است که اطلاعات و مشخصات محصولات به بهترین شکل در اختیار کاربران قرار گیرد تا انتخاب بهتری داشته باشند اما باید توجه داشته باشید در هنگام انتخاب هرکدام از محصولات کاربر باید به تمام مشخصات دقت نماید و سپس اقدام به ثبت سفارش نماید. مسئولیت انتخاب محصولات بر عهده خریداران وب سایت می‌باشد و فروشگاه صدف آذین آراد هیچگونه مسئولیتی درباره انتخاب خریدار نخواهد داشت. همچنین تصویر ارائه شده از محصولات جهت کمک به خرید کاربران می باشد و در صورت تغییر ظاهر محصول از سمت شرکت صدف آذین آراد , تصویر نمی تواند ملاک اعلام مغایرت محصول باشد که ما در تلاش هستیم بهترین تصویر برداری را از محصولات داشته باشیم.
افزودن محصولات به سبد خرید به منزله ی رزرو محصول نیست و در صورت به اتمام رسیدن محصول در حین ثبت سفارش صدف آذین آراد مسئولیتی در قبال محصولات به اتمام رسیده نخواهد داشت. همچنین تا پیش از ثبت نهایی سفارش, امکان بروز تغییر در قیمت محصولات یا به اتمام رسیدن بازه ی تخفیف محصول وجود دارد. به همین منظور خریدار موظف است قبل از ثبت نهایی سفارش فاکتور سفارش را بررسی و سپس پرداخت نماید.
پرداخت وجه سفارش تنها فقط به صورت پرداخت اینترنتی از طریق درگاه‌های بانکی موجود در سایت امکان پذیر می‌باشد و همچنین پرداخت از طریق اعتبار در سایت (افزایش اعتبار با کارت اعتباری یا اعتبار مربوط به سفارشات گذشته) در انتهای سفارش بصورت خودکار مبلغ اعتبار از مبلغ پرداختی فاکتور شما کسر خواهد شد.

تغییر سفارش ها

تلاش بر این داریم که محصولات ثبت شده در سفارشات بصورت کامل به خریداران تقدیم شود اما در صورت بروز مشکل در تامین یا موجودی محصولات , شرکت صدف آذین آراد این حق را برای خود محفوظ می دارد که کالای دارای مشکل را از سفارش حذف کند و به کاربر از طریق پیامک , تماس یا ایمیل اطلاع رسانی شود.

شرایط ارسال

صدف آذین آراد متعهد است که در روزهای کاری طی بازه های اعلام شده سفارش های ثبت شده را به دست مشتریان خود برساند. در صورت بروز مشکل و عدم امکان ارسال سفارش بنا بر شرایط و حجم سفارش ها در بازه ی مشخص شده ، صدف آذین آراد این حق را برای خود محفوظ می دارد که بازه ی ارسال را به نزدیک ترین بازه ی ممکن تغییر دهد و این مورد را به همراه بازه ی جدید از طریق تماس, پیامک یا ایمیل به اطلاع مشتری برساند.
در صورت عدم دریافت بسته توسط کاربر, بسته به صدف آذین آراد بازگشت داده می شود و بازه ی جدیدی برای ارسال با کاربر هماهنگ خواهد شد. لازم به ذکر است که در صورت عدم پاسخگویی کاربر, سفارش لغو می شود و هزینه ی پرداخت شده به اعتبار کاربر منتقل خواهد شد.

در نظر داشته باشید که هزینه های ارسال حساب خواهد شد. همچنین برای سفارشاتی که بالای 200 هزار تومان می باشد و به صورت رایگان ارسال می شوند ، فقط یک بار و در مرحله اول ارسال رایگان می باشد و در غیر این صورت برای بارهای بعد هزینه ارسال حساب خواهد شد.
تحویل بسته ها از طریق پیک در شهر تهران در حال حاضر انجام خواهد شد و بعلت تعدد سفارش ها امکان اعلام زمان دقیق رسیدن پیک وجود نخواهد داشت.
بازه ی مشخص شده در سایت برای شهرستان های دیگر به غیر از تهران, بازه ای است که بسته به پست تهران تحویل می شود و کاربر باید برای پیگیری وضعیت بسته, لز طریق کد رهگیری مرسوله ی پستی در سایت شرکت پست اقدام نماید.
مسئولیت صحت آدرس و اطلاعات وارد شده در سفارش بر عهده ی خریدار می باشد و چنانچه کاربر در ثبت آدرس یا کد پستی دچار اشتباه شده باشد, هزینه ی ارسال مجدد بسته به آدرس صحیح بر عهده ی کاربر می باشد.

ساعات و روزهای کاری و پاسخگویی به مشتریان

روز‌های کاری شرکت صدف آذین آراد شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 17:30 و پنجشنبه‌ها از ساعت 8:30 الی 14:00 می‌باشد. همچنین در باقی ایام و زمان هایی که شرکت تعطیل و پاسخگویی تلفنی ندارد ، شما می توانید با عضویت در سایت ، از طریق تیکت با پشتیبانی های ما به صورت 24 ساعته در تماس باشید ، همچنین در قسمت کوچک سمت راست پایین وب سایت آیکون پشتیبانی آنلاین در زمان هایی که آنلاین باشد می توانید با ما در تماس باشید

شرایط تحویل و ارائه کالا ، چک کردن مرسول

خریداران موظف هستند در هنگام دریافت محصول از پیک شرکت یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید. در صورت دریافت بسته های پستی که دارای مشکل ظاهری هستند ، بررسی تنها با داشتن صورت جلسه ی بسته ی پستی امکان پذیر خواهد بود.

قوانین و محدودیت‌های بهداشتی

از آنجا که صدف آذین آراد تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ‌های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

شرایط عمومی‌ بازگشت محصول

خریداران موظف هستند در هنگام دریافت محصول از پیک شرکت یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید. در صورت دریافت بسته های پستی که دارای مشکل ظاهری هستند ، بررسی تنها با داشتن صورت جلسه ی بسته ی پستی امکان پذیر خواهد بود.
هرگونه دخل و تصرف در محصول ، اعم از استفاده ، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت محصول می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا ، تطابق محصول با سفارش و سایر موارد توجه فرمایید.
پس از دریافت محصول توسط انبار ، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت محصول و مشکل اعلام شده ، محصول تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت محصول مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.
بازگشت محصول صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر می باشد ، توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت محصول بدون اطلاع رسانی بر عهده ی کاربر می باشد.
روند دریافت محصول مرجوعی در تهران از سمت پیک شرکت انجام می شود و در شهرستان کاربر باید از طریق پست بسته را برای شرکت صدف آذین آراد ارسال نماید.
هزینه ی بازگشت محصولاتی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه ای آنها می باشد ، بر عهده ی خود خریدار می باشد.
تعویض محصول مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که شرکت صدف آذین آراد محصول را موجود داشته باشد یا محصول در انبار مرکزی شرکت صدف آذین آراد موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن محصول ، هزینه برگشت داده می شود.

شرایط عودت وجه

پس از بازگشت محصول به انبار شرکت و بررسی توسط تیم تضمین کیفیت و تایید شدن مشکل ، هزینه به اعتبار کاربر افزوده می شود و در صورت درخواست بازگشت وجه به حساب بانکی ، خریدار موظف است تا اطلاعات کارتی که با فرد سفارش دهنده مطابقت دارد را در حساب کاربری در قسمت ارسال تیکت به پشتیبانی اطلاع رسانی کند. عودت وجه پس از ثبت درخواست طی 24 الی 72 ساعت انجام خواهد شد.

حفظ حریم خصوصی

هدف صدف آذین آراد حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می‌باشد و در این راستا می‌کوشد. به همین منظور شرکت صدف آذین آراد برای ارائه خدمات خود نیاز به اطلاعاتی از کاربر دارد که در فرم ثبت نام و پروفایل باید آن‌ها را تکمیل نماید. حفاظت از این اطلاعات بصورت کامل در بانک اطلاعاتی صدف آذین آراد انجام می شود. صدف آذین آراد اطلاعات شخصی کاربرانش را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی‌ ایران موظف به ارائه آن به فرد ، سازمان یا نهاد دیگری باشد. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد. شرکت صدف آذین آراد در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات ارسالی از سمت کاربران سایت را ویرایش و حذف نماید و چنانچه نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، صدف آذین آراد ، این اجازه را دارد تا با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد.