مطالب وب سایت

کرم پودر صورت

کرم پودر صورت

کرم پودر صورت صورت آر تی اس در دو نمونه عرضه شده ، کرم قاشقی و کرم پمپی ، که هر کدارم مناسب به یک نوع پوست می باشد ، کرم قاشقی مناسب پوست های چرب و کرم پمپی مناسب پوست های خشک هست. در هر دو محصول میتوانید با بالا بودن کاور آن از کیفیت بالای محصول خیالتان را راحت کنید.

اینستاگرام برند آر تی اس که درآن تست رنگ ( کرم پودرهای صورت وجود دارد با آدرس : @RTS_COSMETICS هستش و با ورود به پیج آر تی اس می توانید ثبت سفارش کنید.

صفحه اصلی برای مشاهده بقیه محصولات : کلیک کنید

کرم پودر یکی از مهم ترین محصولات آرایش صورت است که در نمای نهایی آرایش تاثیر بسزایی دارد. می توان با توجه به نوع پوست (چرب، خشک، مختلط، معمولی)، کرم پودر مناسب را انتخاب و خرید کرد. پوشانندگی کرم پودر یکی دیگر از فیلترهای مهم در انتخاب کرم پودر است که از پوشانندگی بسیار بالا تا پوشانندگی سبک تقسیم بندی می گردند.برند آر تی اس یکی از برترین برند های کرم پودر می باشد.

کرم پودر یکی از لوازم آرایش ضروری برای هر خانمی است که به عنوان زیر ساز آرایش شناخته می‌شود و عیوب و مشکلات پوست از جمله جوش، جای جوش، کک و مک و غیره را می‌پوشاند. به همین دلیل، خرید کرم پودر خوب و باکیفیت باعث می‌شود پوست صاف و یکدست شود و چهره طبیعی به نظر برسد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.