مطالب وب سایت

کرم پودر قاشقی

کرم پودر قاشقی یکی از محصولات شرکت صدف آذین آراد هست که در ۶ رنگ اختصاصی با برند آر تی اس پا به عرصه لوازم آرایشی گذاشته است.

اینستاگرام برند آر تی اس که درآن تست رنگ ( کرم پودر قاشقی ) وجود دارد با آدرس : @RTS_COSMETICS هستش و با ورود به پیج آر تی اس می توانید ثبت سفارش کنید.

کرم پودر قاشقی

صفحه اصلی برای مشاهده بقیه محصولات : کلیک کنید

یکی از مهم‌ترین لوازم آرایشی که برای زیرسازی آرایش مورد استفاده قرار می‌گیرد کرم پودر قاشقی است. با خرید کرم پودر مناسب با پوست خود می‌توانید پوستی صاف، یکدست و بی نقص داشته باشید. کرم پودر پمپی آر تی اس برای پوست های خشک و معمولی با خواص منحصر به فرد از محصولات آر تی اس، پوششی مناسب و یکنواخت برای پوست شما ایجاد می‌کند.

پلیمری که در ساخت این محصول بکار رفته دارای ساختار دو کاره است. بنابراین اثر مات کنندگی با دوام ۲۴ ساعته و بدون اثر پودری را به ارمغان می آورد. این محصول با دوام ، حاوی مواد تقویت کننده و تغذیه کننده پوست بوده و پوشانندگی بالایی بر روی پوست دارد و حاوی رنگدانه های بازتابنده نور می باشد که باعث محو شدن سایه ها و خطوط ریز چهره شده و جلوه ای جوان و شاداب به چهره می بخشد کرم پودر قاشقی آر تی اس حاوی روغن آرگان بوده و دارای اس پی اف ۳۰ می باشد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.